مشتریان ما

شرکت توزیع باتری خاورمیانه

شرکت توزیع باتری خاورمیانه

شرکت توزیع صنعت باتری خاورمیانه با موضوع سرمایه گذاری و راه اندازی واحد های صنعتی توزیع و پخش انواع باتری و قطعات وابسته به خودرو ، در تاریخ ٩١/٧/١٥ و به شماره ثبتی ٤٨١٦٣ ، فعالیت خود را آغاز کرد.

این شرکت که محوریت اهداف سازمانی خود را از همان ابتدا جلب رضایت مشتریان خود قرار داده در حال حاضر با دارا بودن مراکز توزیع باتری در هر استان بصورت جداگانه به عنوان تنها مرکز توزیع و پخش باتری خودروهای سواری و کامیونی شناخته می شود که بصورت مستقیم و مویرگی برای بیش از ٥٠٠٠ نمایندگی فروش باتری در سرتاسر ایران و در کوتاهترین زمان اقدام به ارسال باتری برای مشتریان خود می کند.

شرکت توزیع صنعت باتری خاورمیانه همواره با بهره گیری از کادر مجرب کارشناسی و استفاده از بهترین و مدرنترین خودروهای حمل بار و همچنین بیمه کردن تمامی بارنامه های مشتریان به تعهدات خود در خصوص حفظ ، نگهداری و ارسال سالم باتری مشتریان گرانقدر خود جامه عمل پوشانده است.

شرکت های پاکسازی و خنثی کننده مین و مهمات عمل نکرده

شرکت های پاکسازی و خنثی کننده مین و مهمات عمل نکرده

شرکت های پاکسازی و خنثی کننده مین و مهمات عمل نکرده از جمله ایمن سازان، ایمن سازان پارسیان و… میتوان اشاره نمود.

مجموعه های آموزشی مختلف

مجموعه های آموزشی مختلف

مجموعه های آموزشی بخاطر حوزه مسئولیتی و رفت و آمد فراگیران و اساتید و کارکنان مرکز از حیث بیمه های مسئولیت دارای اهمیت می باشند. همچنین سایر بیمه های آتش سوزی و تجهیزات نیز توسط کارگزاری صافات فرایندها بیمه ای آنها برای مجموعه های آموزشی انجام گردیده است.

شرکت های پارافین سازی

شرکت های پارافین سازی

فرآورده های نفتی عموما و از جمله پارافین و اسلک وکس و سایر محصولات مرتبط بارزترین مزیت کشور و نقطه اتکای اقتصاد در ایران به حساب می آید.
با توجه به اهمیت این فرآورده ها و لزوم هماهنگی و سازماندهی هر چه بیشتر فعالان حوزه تولید و صادرات پارافین و سایر محصولات جانبی تعدادی از متخصصان و نخبگان در تولید پارافین و سایر محصولات جانبی در کمتر از یک دهه گذشته بدور هم گرد آمدند و بنیان شرکت تعاونی تولید کنندگان پارافین ایران را بنا نهادند.
از جمله اهداف شرکت تعاونی می توان به تامین نیاز تولیدکنندگان پارافین به مواد اولیه و ماشین آلات و صادرات و واردات پارافین و کالاهای دیگر اشاره کرد.
بهره گیری از راهکارهای جدید برای افزایش سهم در بازارهای مختلف و گسترش فعالیت های صادراتی پارافین و محصولات جانبی از اهداف این شرکت تعاونی می باشد.

سپاهان باطری

سپاهان باطری

مجتمع صنعتي سپاهان باطري(سهامي خاص)در زمینه تامين و ايجاد كارخانه هاي تهيه و توليد انواع صفحات ،تجهيزات،لوازم،قالب بدنه و اتصالات انواع باطري،مواد شيميائي مجاز،پاك كننده و شوينده و انواع آب مقطر و اسيد باطري و انجام كليه امور بازرگاني و توليدي فعالیت می‌نمايد.محل اصلی کارخانه در اصفهان شهرک صنعتی اشترجان واقع گردیده است و با بیش از ۲۵ دفتر استانی فروش و۱۰۰۰ نماینده خدمات پس از فروش و بیش از ۴۰۰۰ عامل توزیع در حال عرضه محصولات خود در سرار کشور است .
درحال حاضر این شرکت با برندهای اوربیتال ، پاورایکس ، سویو ، برجیس ، اورانوس ، سیوولکس ، بارکاس و یاشا و با پوشش امپراژ ۵۰ تا ۲۱۰ ، تحت استاندرد های DIN و GIS محصولات خود را عرضه مینما ید . تنوع این محصولات و کیفیت بالای آن مزیت های رقابتی فراوانی را برای شرکت سپاهان باطری فراهم نموده است .این شرکت دارای گواهی نامه های بین المللی ISO 18000 و ISO 14000 و ISO TS و استاندارد ملی ایران است . همچنين موفق به اخذ صنعت سبز از سازمان محیط زیست گردید.

دانشگاه اصفهان

دانشگاه اصفهان

دانشگاه اصفهان یکی از دو دانشگاه بزرگ دولتی شهر اصفهان است. موقعیت فیزیکی این دانشگاه به گونه‌ای است که در مجاورت دروازه شیراز قرار گرفته و با وسعت نزدیک به ۳ میلیون متر مربع از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های ایران است. دانشگاه دیگر بزرگ دولتی اصفهان، دانشگاه صنعتی اصفهان است که در سوی دیگر اصفهان و در حومه شهر، قرار گرفته‌است. پس از تصویب قانون تأسیس وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در سال ۱۳۶۲ دانشکده‌های پزشکی، داروسازی و بهداشت دانشگاه اصفهان به عنوان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان مستقل از دانشگاه اصفهان شناخته شد.

شرکت جهاد نصر فارس

شرکت جهاد نصر فارس

شرکت جهاد نصر فارس ( سهامی خاص ) یکی از شرکت های بزرگ عمرانی استان فارس و کشور است که به منظور انجام کلیه فعالیت­ های عمرانی مشتمل بر امور مطالعاتی ، خدمات فنی و مهندسی مشاوره ای ، طراحی ، اجرایی ، طرح و ساخت ، مدیریت پیمان ، نظارت بر طرح های عمرانی و مشارکت و سرمایه گذاری در ساخت واحدهای تجاری ، مسکونی و زراعی ، کشاورزی و همچنین صدور خدمات فنی مهندسی به خارج از کشور در تاریخ ۱۳۷۱/۰۹/۰۵به شماره ۵۲۷۰ و شناسنامه ملی ۱۰۵۳۰۱۷۷۹۲۰ در اداره ثبت اسناد و املاک استان فارس به ثبت رسیده است .

قرارگاه خاتم الاصیاء ارتش

قرارگاه خاتم الاصیاء ارتش

اگر چه دورترین یا قدیمیترین نشانه پدافند هوایی در ایران، وجود آتشبارهای ضد طیاره در نیروی زمینی ارتش و مجهز به توپهای ۵۷ میلیمتری ساخت کارخانه بوفرس سوئد میباشد. اما در واقع در سال ۱۲۹۷ خورشیدی پس از ظهور هواپیما با قدرت آتش و احساس خطر از سوی آسمان در جنگ اول جهانی فکر دفاع هوایی در ایران نیز به وجود آمده است.

شرکت جهاد نصر حمزه ، شرکت سازآب کیان پاد ، شرکت کاسپین

شرکت جهاد نصر حمزه ، شرکت سازآب کیان پاد ، شرکت کاسپین

ما با تکیه بر نیروهای متخصص و متعهد و دو دهه تحریه اجرایی بر آنیم تا با بهره گیری از دانش روز، سرمایه گذاری، طراحی و اجرای انوواع پروژه های عمرانی از قبیل آب و خاک، سد، راه، خطوط انتقال و ساختمان را به انحام رسانده و با استفاده از تکنولوژی مدرن ساخت و مدیریت بهینه منابع ( انسانی، مالی، ماشین آلات و تحهیزات، مواد و مصالح) بعنوان شرکت الکو و دانش محور در سطح ایران و جهان معرفی کنیم:

کشور را می سازیم.
با تولید، آن را از وابستگی بیرون می آوریم.
اشتغال ایجاد می نماییم.
در صادرات و ارز آوری به سهم خود رونق ایجاد می نماییم.
با پرداخت مالیات قابل قبول، سهم خود را در تامین هزینه های جاری کشور و قطع وابستگی به نفت به خوبی ایفا می کنیم.
با استحصال سود مناسب و مطلوب و تقسیم به موقع آن بین سهامداران، نقش موثر تعاون و مشارکت در تولید را ارتقاء می بخشیم.

شرکت جهاد نصر اصفهان ، شرکت پایندآب کوشا، نصیر عمران آریا، فراز راه معین

شرکت جهاد نصر اصفهان ، شرکت پایندآب کوشا، نصیر عمران آریا، فراز راه معین

” شركت نصر اصفهان در سال ۱۳۷۱ با ماهيت سهامي خاص و موضوع فعاليت ارائه خدمات فني و مهندسي در پروژه هاي عمراني با شماره ۹۵۴۱ به ثبت رسيد.

این شرکت فعالیت خود را در بخشهاي راهسازي و ساختمان شروع کرده و با توسعه دامنه فعالیت خود در سالیان گذشته به پروژه های مهندسی و اجرایی مختلف مانند كانالهاي اصلي و شبكههاي آبياري و زهكشي و نیز پروژههاي آبياري تحت فشار تجارب ارزشمندی را در این راستا بدست آورده است. در حال حاضر شرکت نصر اصفهان با ورود به حوزه انرژی و پروژه های نفت و گاز در بخش طراحی و اجرا امید دارد در مسير اجراي پروژههاي تخصصي و شاخص، توأم با گسترش جغرافيايي فعاليت خود در پهنه وسيع كشور جمهوری اسلامی ایران و با صدور خدمات فني و مهندسي به ديگر كشورهاي جهان خصوصاً كشورهاي منطقهاي و فرامنطقهاي گامهاي ارزشمندی بردارد. در همین راستا شرکت نصر اصفهان به موازات اخذ سه پايه يك در رشتههاي حمل و نقل، آب، تأسيسات و تجهيزات و پايه سه در رشته ساختمان از معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهور و با اصلاح ناوگان ماشين آلاتي از يك طرف و افزايش توانمندي فنی و مهندسي از طرف ديگر و نیز عضویت در مجامع تخصصی مختلف، به عنوان بازویی مطمئن در مهندسی و اجرای پروژه های متنوع طرح و ساخت خود را معرفی کرده است.