بیمه کارآفرین

کارآفرین

شركت بيمه كارآفرين يكي از نخستين شركت هاي بيمه خصوصي است كه پس از انقلاب در چارچوب قانون تأسيس مؤسسات بيمه غير دولتي و قانون تجارت در تاريخ ۲۷/۱۲/۱۳۸۱ به شماره ۲۰۰۸۴۵ به ثبت رسيده و با اخذ مجوز از بيمه مركزي ايران فعاليت خود را در سطح كشور آغاز نموده است .
فلسفه تاسيس:
گروهي از كارآفرينان فرهيخته و صاحب نام صنعت بيمه و بانك با شركت گروهي از كارآفرينان مهندسي صنايع ساختمان و معماران اقتصادي كشور دست به دست يكديگر داده با هدف تغيير ريشه اي ساختار سنتي در حال سكون صنعت بيمه و استقرار توسعه پايدار و خلاق در اين صنعت با استفاده از منطق تحول و روشهاي نوين با به كارگيري ابزارهاي فني مديريتي وسيستماتيك قابل بهره برداري از ساختار متحول بازار بين المللي بيمه ، بيمه كارآفرين را بنا نهادند.

توان مالي شركت :
بيمه کارآفرين با سرمايه ۱۲۰۰ ميليارد ريال،ذخابر فني ۳۰۳۳ ميليارد ريال و اندوخته هاي قانوني،سرمايه اي و ساير اندوخته ها به مبلغ ۱۰۳ ميليارد ريال و در اختيار داشتن پوشش هاي مناسب اتکايي از توان مالي بالايي برخوردار و قادر است انواع ريسک هاي صنعتي و غير صنعتي و همچنين صنايع عظيم نفت،گاز و پتروشيمي را با هر ميزان سرمايه تحت پوشش قرار دهد.مجموعه دارايي هاي شرکت در پايان سال ۹۱ بالغ بر ۷۷۹۷ ميليارد ريال بوده است.
موضوع فعاليت شركت
*انجام عمليات بيمه اي مستقيم در انواع بيمه هاي زندگي و غير زندگي .

*سرمايه گذاري از محل سرمايه و ذخاير و اندوخته هاي فني و قانوني در چارچوب ضوابط مصوب شوراي عالي بيمه .

*قبول ريسك بصورت اتكائي از شركتهاي بيمه داخل

توان فني و تخصصي:
اين شركت با بهره گيري از مديران و كارشناسان كارآمد و متخصص و مجرب كه بين ۲۰ تا ۴۰ سال پيشينه فعاليت در سطوح بالاي مديريتي در صنعت بيمه كشور داشته و در برنامه ريزيهاي كلان اين صنعت مشاركت داشته اند ، آمادگي دارد كاملترين پوششهاي بيمه اي و مناسب ترين شرايط و مطلوب ترين خدمات را در كليه رشته هاي بيمه از جمله بيمه هاي باربري ( صادراتي ، وارداتي ، داخلي ) آتش سوزي ( صنعتي ، تجاري ، خدماتي و مسكوني ) اتومبيل ( بدنه ، شخص ثالث و سرنشين ) اشخاص ( عمر گروهي ، عمر و سرمايه گذاري ، حوادث و درمان ) ، مهندسي ، مسئوليت ، اعتباري و بيمه هاي نفت و انرژي ارائه نمايد.

شركت بيمه كارآفرين نخستين شركت بيمه بخش خصوصي است كه توانسته است پوششهاي اتكايي خود را از معتبرترين بيمه گران جهان اخذ نمايد و با تحصيل پوشش هاي اتكايي قادر است انواع ريسك هاي صنعتي و غير صنعتي را با هر ميزان سرمايه تحت پوشش قرار دهد.
پرسنل و كارشناسان:
با علم به اين واقعيت كه رسالت خطير حساس و پر مسئوليتي را به عهده گرفته ايم از ابتدا سعي نموديم در زمينه استخدام كاركنان ،بهترين هاي موجود را در سطوح كارشناسي و كارشناسي ارشد مرتبط با اين حرفه دعوت نماييم ،تحت آموزش قرار دهيم و بعد در كنار نخبگان صنعت كه سرمايه معنوي اين شركت مي باشند به كار گماريم.اينك به تدريج هدف ما به بار نشسته است .

در حال حاضر تعداد كاركنان به ۴۸۳ نفر رسيده كه از اين تعداد ۱۷۶ نفر در تهران و بقيه در شعب و واحدهاي صدور شركت در سراسر كشور در خدمت مشتريان گرامي ميباشند.
شعب فعال :
بيمه كارآفرين علاوه بر واحدهاي ستادي و شعبه مركزي تهران در ۳۴ مركز استان و شهرستان داراي شعبه مي باشد :

شعب شركت در مراكز استانهاي اصفهان – آذربايجان شرقي – آذربايجان غربي – فارس – مازندران – اردبيل – چهار محال و بختياري – همدان – خراسان رضوي – قزوين – يزد – كرمان – هرمزگان – خوزستان – سمنان – مركزي – خراسان شمالي- كرمانشاه – كردستان – البرز- قم – بوشهر- گرگان- زنجان – لرستان – گيلان – ايلام و شهرستانهاي كاشان – شهرضا – خوي – مهاباد – ساوه – مراغه و ابهر فعاليت دارند .

تعداد نمايندگي ها:
در حال حاضر تعداد نمايندگيهاي حقيقي و حقوقي شركت در تهران و شهرستانها ۱۸۴۷ مي باشد كه از اين تعداد ۱۸۰ نمايندگي در تهران و ۱۰۲۰ نمايندگي در شهرستانها فعاليت دارند .

انواع بیمه نامه های شرکت بیمه کارآفرین:
بیمه طرح خاص

بیمه اشخاص

بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه نامه مسافرین عازم به خارج از کشور

بیمه نفت و انرژی

بیمه باربری

بیمه مهندسی

بیمه اتومبیل

بیمه آتش سوزی

بیمه مسئولیت حرفه ای

بیمه مسئولیت عمومی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *