معرفی کارگزاری صافات

resome2

ما آینده نگریم.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود انواع فرآورده های صنعتی به زندگی بشر به رغم تسهیلات   فراوانی که برای رفاه انسان در پی دارند ریسکهای جدیدی نیز وارد اجتماع و بالاخص در حیطه کاری مسئولین و دست اندرکاران امور اجرایی و پیمانکاری وارد گردیده است .

بدیهی است هر سازمان ، آن دسته از ریسکهایی که غیر قابل کنترل باشد را ترجیحاً از سیستم مدیریت خود خارج  نماید فلذا تحقق آن ، مستلزم وجود مدیریت ریسک در سازمان بوده که با شناسایی و ارزیابی مناسب ، انتقال به موقع ان را میسر گرداند.

در این راستا یکی از منطقی ترین و به تبعه آن مقرون به صرفه ترین روشهای انتقال ریسک در هر سازمان که همواره در اولویت نخست توصیه قرار می گیرد همانا انتقال ریسک از طریق بیمه نامه مناسب به شرکت بیمه ای مطرح به عنوان بیمه گر عامل خواهد بود .

در این برهه مـؤثـرتـرین روش اجــرایی و اصلــح در مـدیـریت ریسـک هر مجـمـوعـه کلان ، همـواره انتخـاب یک شرکت کارگزاری بیمه ، به عنوان مشاور تخصصی مدیریت در امور جاری بیمه خواهد بود زیرا کارگزاران بیمه مجازند بدون محدودیت، هر نوع بیمه نامه ای را از کلیه شرکتهای بیمه گر اعم از دولتی و خصوصی بنا به صلاحدید بیمه گزار خریداری و به ایشان عرضه نمایند . شرکت کارگزاری بیمه صافات با مجوز رسمی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت حرفه ای در صنعت بیمه کشور ، افتخار دارد حسب تمایل آن مدیریت محترم کلیه امور بیمه ای آن مجموعه معظم را منطبق با آخرین روشها و دستاوردهای بیمه ای جاری در کشور به مرحله اجراء در آورد .

لازم به توضیـح است انجـام هر نوع خدمات بیمه ای و … توسط کارگزاری صافات بدون هزینه بوده و این کارگزاری کلیه هزینه های مربوطه را از محل صدور بیمه نامه و طبق قوانین و مقررات بیمه مرکزی تأمین می نماید .

لذا پیشنهاد می گردد :

با مخاطب قرار دادن شرکت کارگزاری بیمه صافات در استعلامات بیمه ای آتی مرتبط ،در خصوص حضور این مرکز به عنوان مشاور بیمه ای اقدامات لازم انجام گیرد.

 

« شرح خدمات بیمه ای »

  • بررسی وضعیت موجود امور بیمه ای در مجموعه آن مدیریت و ارائه کارهای سیستماتیک به جهت ایجاد ساختار بیمه بهره ور در سازمان شما .
  • ارائه مشاوره تخصصی بیمه با بهره گیری از خبره ترین کارشناسان صنعت در رشته های مختلف بیمه ای اعم از بیمه آتش سوزی و خطرات تبعی ،بیمه های مهندسی و مقاطع کاری، انواع بیمه های مسئولیت، بیمه های باربری و مسافرتی، بیمه های زندگانی (عمر و سرمایه گذاری و ….) بیمه های تکمیل درمان، بیمه های خودرو(ثالث و بدنه) و کلیه بیمه های جاری و ساری در صنعت بیمه کشور.
  • استعلام نرخ و شرایط بیمه نامه از تمامی شرکتهای بیمه گر داخلی و انجام رایزنی های حرفه ای به منظور کاهش حق بیمه و خرید مناسبترین پوششهای بیمه ای برای سازمان بیمه گزار .
  • نظارت بر قبول ریسک در حد ظرفیت نگهداری شرکت های بیمه گر و پیگیری انجام بیمه های اتکایی در موارد مرتبط
  • پیگیری خسارات تا مرحله صدور چک از ارکان بیمه گر و جلوگیری از گرفتاری بیمه گزار و صرف وقت در بوروکراسی اداری حاکم بر صنعت بیمه .
  • حضـور در دعـاوی حقـوقی بیمـه ای به عنوان وکیل و نماینده بیمه گزار و به حداقل رساندن هزینه های جاری و مکان پرسنلی سازمان در ارتباط با بیمه .
  • بازگشت بخشی از درآمدهای حاصله در قالب پرداخت مشارکت در منافع به بیمه گزار .
  • برنامه ریزی و اجرای امور آموزشی و توجیهی پرسنل صفی و ستادی جهت کاهش ریسک انسانی و صنعتی و آشنایی با بالا بردن دانش بیمه ای جهت استفاده از بیمه نامه های خریداری شده .
  • تهیه و ارائه گزارشهای دوره ای مدیریتی جهت اطلاع از علل بروز حوادث و ارتقای سطح ایمنی سازمان .

 

لیست بیمه گذاران عمده ای که تا کنون با شرکت کارگزاری بیمه صافات تعامل بیمه ای داشته و دارند.

۱ـ شرکت تاید واتر خاورمیانه

۲ـ قرارگاه خاتم الانبیاء ( ص) سپاه

۳ـ سپا سد

۴ـ موسسه سماوات

۵ـ شرکت صدرا

۶ـ انجمن فرهنگی مذهبی یاس کبود

۷ـ شرکت جهاد نصر اصفهان (شرکت پایندآب کوشا، نصیر عمران آریا، فراز راه معین)

۸ـ شرکت جهاد نصر حمزه (شرکت سازآب کیان پاد، شرکت کاسپین )

۹ـ قرارگاه خاتم الاصیاء ارتش

۱۰ـ شرکت جهاد نصر فارس

۱۱ـ دانشگاه اصفهان

۱۲ـ سپاهان باطری

۱۳ـ شرکتهای پارافین سازی

۱۴ـ برخی از مجموعه های آموزشی

۱۵ـ شرکت های پاکسازی و خنثی کننده مین و مهمات عمل نکرده (ایمن سازان، ایمن سازان پارسیان و…)

دانلود پایور پوینت کارگزاری بیمه صافات

یک دیدگاه در “معرفی کارگزاری صافات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *