مشاوره بیمه

1
مـؤثـرتـرین روش اجــرایی و اصلــح در مـدیـریت ریسـک هر مجـمـوعـه کلان ، همـواره انتخـاب یک شرکت کارگزاری بیمه ، به عنوان مشاور تخصصی مدیریت در امور جاری بیمه خواهد بود زیرا کارگزاران بیمه مجازند بدون محدودیت هر نوع بیمه نامه ای را از کلیه شرکتهای بیمه گر اعم از دولتی و خصوصی بنا به صلاحدید بیمه گذار خریداری و به ایشان عرضه نمایند . شرکت کارگزاری بیمه صافات با مجوز رسمی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت حرفه ای در صنعت بیمه کشور ، افتخار دارد کلیه امور بیمه ای شما را منطبق با آخرین روشها و دستاوردهای بیمه ای جاری در کشور به مرحله اجراء در آورد.
بیمه گذاران محترم میتوانند در این قسمت سوالات و مشکلات خود را پیرامون مسائل مختلف بیمه ای مطرح نمایند. کارشناسان محترم کارگزاری بیمه صافات در اسرع وقت به سوالات و مشکلات شما عزیزان رسیدگی مینمایند.
موفقیت شما آرزوی ماست.

8دیدگاه در “مشاوره بیمه

  1. با سلام و روز بخیر
   شرکت کارگزاری صافات بر اساس شرایط شما بهترین شرکت ارائه دهنده بیمه را با بیشترین تخفیف و بهترین پوشش ها انتخاب و مراحل صدور تا تحویل بیمه نامه به شما را انجام میدهد.
   لطفا با شماره تلفن ۰۳۱۳۷۷۷۷۹۹۷ و همراه ۰۹۳۷۲۳۸۴۹۰۲ تماس حاصل فرمائید.

  1. با سلام
   بیمه نامه شما لغو نخواهد شد.
   در صورت نداشتن توان پرداخت مبلغ بیمه می توانید مقدار ۹۰% سرمایه خود را به عنوان وام بدون بهره دریافت کنید و پس از برطرف شدن مشکلتان آن را به بیمه باز گردانید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *