شعبه اصفهان

ما آینده نگریم.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود انواع فرآورده های صنعتی به زندگی بشر به رغم تسهیلات   فراوانی که برای رفاه انسان در پی دارند ریسکهای جدیدی نیز وارد اجتماع و بالاخص در حیطه کاری مسئولین و دست اندرکاران امور اجرایی و پیمانکاری وارد گردیده است .

بدیهی است هر سازمان ، آن دسته از ریسکهایی که غیر قابل کنترل باشد را ترجیحاً از سیستم مدیریت خود خارج  نماید فلذا تحقق آن ، مستلزم وجود مدیریت ریسک در سازمان بوده که با شناسایی و ارزیابی مناسب ، انتقال به موقع ان را میسر گرداند.

در این راستا یکی از منطقی ترین و به تبعه آن مقرون به صرفه ترین روشهای انتقال ریسک در هر سازمان که همواره در اولویت نخست توصیه قرار می گیرد همانا انتقال ریسک از طریق بیمه نامه مناسب به شرکت بیمه ای مطرح به عنوان بیمه گر عامل خواهد بود .

در این برهه مـؤثـرتـرین روش اجــرایی و اصلــح در مـدیـریت ریسـک هر مجـمـوعـه کلان ، همـواره انتخـاب یک شرکت کارگزاری بیمه ، به عنوان مشاور تخصصی مدیریت در امور جاری بیمه خواهد بود زیرا کارگزاران بیمه مجازند بدون محدودیت، هر نوع بیمه نامه ای را از کلیه شرکتهای بیمه گر اعم از دولتی و خصوصی بنا به صلاحدید بیمه گزار خریداری و به ایشان عرضه نمایند . شرکت کارگزاری بیمه صافات با مجوز رسمی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت حرفه ای در صنعت بیمه کشور ، افتخار دارد حسب تمایل آن مدیریت محترم کلیه امور بیمه ای آن مجموعه معظم را منطبق با آخرین روشها و دستاوردهای بیمه ای جاری در کشور به مرحله اجراء در آورد .

لازم به توضیـح است انجـام هر نوع خدمات بیمه ای و … توسط کارگزاری صافات بدون هزینه بوده و این کارگزاری کلیه هزینه های مربوطه را از محل صدور بیمه نامه و طبق قوانین و مقررات بیمه مرکزی تأمین می نماید .

لذا پیشنهاد می گردد :

با مخاطب قرار دادن شرکت کارگزاری بیمه صافات در استعلامات بیمه ای آتی مرتبط ،در خصوص حضور این مرکز به عنوان مشاور بیمه ای اقدامات لازم انجام گیرد.

 

اطلاعات تماس

شرکت کارگزاری بیمه صافات
زیر نظر بیمه مرکزی ( کد ۵۴)
آدرس:
اصفهان،خیابان مشتاق دوم-خیابان حمزه شمالی-نبش کوچه ۳۰-ساختمان ققنوس-طبقه ۴
تلفن:۰۳۱۳۲۶۸۶۸۲۲
تلگرام:۰۹۳۸۰۱۸۵۸۴۸
تلگرام بخش اتومبیل:۰۹۰۲۶۵۶۷۲۶۱
تلفکس:۰۳۱۳۲۶۵۵۱۷۵
همراه: ۰۹۱۳۱۲۵۲۱۶۰
ربات تلگرام جهت سهولت در امور خسارت بیمه گذاران محترم:safatbrokerbot@
پست الکترونیک: safatbroker@gmail.com
وب سایت: www.safatbroker.ir
www.safatinsurance.ir
www.safatinsurance.com

2دیدگاه در “شعبه اصفهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *