اطلاعیه مهم (بیمه نامه مسئولیت مهندسین ناظر)

index

با خیال راحت نظارت/طراحی/محاسبه/اجرا کنید ما با شما هستیم

مهندسین عزیز، با توجه به مسئولیت هایی که برای کارنظارت/طراحی/محاسبه/اجرا به عهده دارید طرحی متفاوت و منحصر به فرد متناسب با نیاز شما آماده کرده ایم امیدواریم توانسته باشیم قدمی مناسب درخور جامعه شریف مهندسین برداشته باشید
شرکت کارگزاری بیمه صافاتبعنوان مشاور حقوقی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان دارای کد نمایندگی از همه شرکتهای بیمه، شرایطی استثنائی را به بیمه گذاران محترم ارائه می دهد. با ما باشید و بیمه نامه ای مطمئن تهیه کنید.

خدمات منحصر به فرد ما در بیمه مسئولیت مهندسین ناظر نظام مهندسی:
ما موفقبهتنظیمبیمهنامهایمنحصربهفردبرای مهندسین نظام مهندسی شدیم که در آن قوی ترین شرایط با پایین ترین قیمت ارائه شده است.
شما می توانید با اعتماد به یک مشاور حقوقی و متخصص در زمینه خرید بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین سازماننظاممهندسی داشته باشید. در صورت بروز خسارت پیگیری مراحل اخذ خسارت توسط کارشناسان ما انجام می شود.
خدمات ویژه ما در بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین ناظر ، طراح و محاسب
همیاری توسط تیم متخصص
در فرآیند خرید، تیمی متخصص در زمینه مهندسی، حقوق و بیمه شما را یاری می دهد تا بیمه ای جامع و کامل متناسب با شرایط خود خریداری کنید.
صرفه جویی در هزینه
با توجه به داشتن نمایندگی همه شرکت های بیمه و ایجاد رقابت بین شرکت های بیمه، بیمه نامه شما را با پایین ترین نرخ ممکن تهیه می کند.
پیگیری و اخذ خسارت
با توجه به اختیاراتی که بیمه مرکزی برای کارگزاران بیمه داده است(آیین نامه۹۲ بیمه مرکزی). شرکت کارگزاری بیمه صافات می تواند وکالت شما را در زمینه بیمه بپذیرد و خسارات شما را پیگیری و چک خسارت را از شرکت بیمه گر دریافت کند.

جهت رفاه حال شما مهندسان عزیز صدور این بیمه نامه به صورت غیر حضوری انجام می شود و بیمه نامه برای شما به صورت رایگان ارسال می شود.

مدارک موردنیاز برای صودر بیمه نامه :

۱- فرم پیشنهاد بیمه نامه مورد نظر به همراه مهر و امضای متقاضی

۲- کارت پروانه اشتغال

۳-کارت عضویت سازمان نظام مهندسی

۴-تصویر حق بیمه واریزی

ارسال مدارک به شماره تلگرام  ۰۹۳۸۰۱۸۵۸۴۸ 

یا ارسال به ایمیل : safatbroker@gmail.com 

همچنین جهت دریافت مشاوره با شماره های ۲۵-۰۳۱۳۲۶۸۶۸۲۲


 

بیمه نامه مسئولیت مهندسی البرزفرم پیشنهاد البرز)

بیمه نامه مسئولیت حرفه ای مهندسین معلم (فرم پیشنهاد معلم)

بیمه نامه مسئولیت حرفه ای مهندسین ایران (شرایط عمومی بیمه ایران)

(فرم پیشنهاد بیمه ایران)